Vlastný spravodajský portál

Máme vlastný spravodajský portál www.slovenskyreporter.sk, ktorý okrem webu, instagramu, a Youtube kanálu aj aplikácie disponuje vyše 100 – FB spravodajskými stránkami v každom meste na Slovensku. Práve vďaka tejto stratégii máme najširší dosah na našich čitateľom po celom Slovensku.

Online reklama

Využívame silu online priestoru i sociálnych sietí na zviditeľnenie sa našich klientov a zvýšenie ich tržieb. Na FB spravujeme viac ako 100 stránok so spravodajským zameraním, ktoré pokrývajú celú Slovenskú republiku. Instagramový účet s dosahom viac ako 50 000 sledovateľov.

Nastavenie marketingu

Byť úspešný a konkurencieschopný je čoraz náročnejšie. My vám pomôžeme s nastavením alebo vylepšením marketingu vašej spoločnosti. Sledujeme trendy a snažíme sa byť stále o krok vpred. Analyzujeme momentálny stav a navrhneme kroky pre výraznejší rast povedomia vašej spoločnosti a jej úspech.

BRANDING

Vybudovanie značky nie je jednoduché. Sme tu nato, aby sme našim klientom pomohli. Naše služby pokrývajú komplet vytvorenie marketingu od A po Z. Navrhneme vám logo a všetku grafiku, vytvoríme web, e – shop, sociálne stránky, pomôžeme s ich propagáciou, …

Promo VIDEO

Vtiahnite potencionálnych zákazníkov do vášho sveta. Priblížte im svoj produkt a ponúkané služby formou PROMO VIDEA. Disponujeme kvalitnou technikou a skvelým zamestnancami, ktorí vytvoria jedinečné propagačné video.

Promo FOTO

Každý produkt a služba si zaslúži mať výnimočnú propagáciu a správne vyobrazenie. Kvalitnou technikou, profesionálnym fotografom a následnou úpravou vám vytvoríme prvotriedne propagačné fotografie.

Promo ROZHOVOR

Byť bližšie k potencionálnym zákazníkom alebo občanom vám zabezpečí PROMO rozhovor. Predstavte svoju spoločnosť alebo svoju osobnosť ľudom pomocou rozhovoru s našimi moderátormi. Pripravíme scenár, zabezpečíme techniku, profesionálneho moderátora a následnú post produkciu.

PR článok

Predstavte seba, firmu, produkt, alebo služby profesionálne napísaným PR článkom. Naši redaktori pútavo spracujú vaše podklady a prelinkujú vybrané slová k vašej web stránke. Docielite zvýšenie povedomia, dosah potencionálnych zákazníkov a posilníte aj svoje SEO.

Web stránka

Výnimočné miesto na ktorom vaša firma zažiari a odlíši sa od konkurencie. Vytvoríme vám web, ktorý je vstupnou bránou pre vašich klientov. Jednoduchý, informačný, alebo profesionálny. Navrhneme a nastavíme všetko podľa vašich požiadaviek a radi poradíme s konštruktívnou kritikou.

E - shop

Predávajte originálne! Vytvoríme e – shop na mieru, či už pre začínajúce, alebo profesionálne e – shopy. Aj zabehnutým vieme poradiť, ako si zlepšiť  prácu. Jednoduchý predaj, prepojenie skladov, fakturácie, kuriérskych služieb, chatboot i mnoho ďalšieho nastavíme a zjednodušíme vám biznis.

SEO analýza

Základom úspechu je byť v povedomí klientov. To dosiahnete správnym nastavením kľúčových slov, ktoré vaši klienti zadávajú do vyhľadávania. Pomôžeme vám dostať  sa na prvé stránky vo vyhľadávačoch a priblížime vám klientov ešte viac. Spravíme vám SEO analýzu a navrhneme správne riešenia. Naštartujte svoj biznis snami.

LED obrazovka

V našom portfóliu ponúkame množstvo priestoru pre LED reklamu na celom Slovensku. Vytvoríme vám 10, alebo 15 sekundový spot, ktorý osloví širokú verejnosť. Vyberte si z obrazoviek v nákupných centrách, medicínskych zariadeniach, detských kútikoch a pri hlavných komunikáciách aj vo vašom meste.

Google Ads

Pomôžeme Vám dostať sa na prvé miesta na Google a spravovať vám kampaň pomocou Google Ads. Priblížite sa potencionálnym zákazníkom na webe s efektívnym reklamným nástrojom.

Billboardy, City lighty

Statická reklama, ktorá udrie do očí. Vyberte si z veľkého množstva reklamného priestoru po celom Slovensku. Disponujeme od malých až po Maxi size, od jednoduchých, až po nasvietené plochy.

Tlač

Z našej ponuky si môžete vybrať jednoduchú aj zložitú tlač. Tlačíme klasické i  nadrozmerné veľkosti. Zabezpečíme tlač papiera, letákov, vizitiek, novín, …

Polep

Môžete byť viditeľnejší aj vďaka  aj polepom okien, výkladov prevádzok, osobných áut a dodávok i ďalších objektov. Pomôžeme aj s grafickými prácami.

Reklamné predmety

Obdarujte svojich klientov a zákazníkom spomienkovým predmetom. Dodáme vám akúkoľvek vec, ktorá sa dá potlačiť. Samozrejmosťou sú kancelárske potreby (perá, ceruzky, notesy, foldre…), tričká, tašky, šiltovky, poháre a hrnčeky, kozmetické sady, balóny aj mnoho ďalšieho.

Noviny a brožúry

Disponujeme skúsenými redaktormi a grafikmi, ktorí vytvoria noviny a brožúry od A po Z. Vytvoríme komplet diela zo základných podkladov, napíšeme text, vytvoríme ilustračné zábery, alebo len upravíme poslané podklady a dodáme grafické prevedenie pre dokonalé dielo, ktoré zaujme. 

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete hýbu svetom. Čoraz výraznejšie už aj podnikateľským. Každá firma by okrem webu mala disponovať účtom minimálne na FB a IG. Nie každý z vás ma ale popri svojich povinnostiach čas venovať sa ešte aj správe sociálnych sietí, ich rozbehu a udržaní ich „života“. Sme tu nato, aby sme vám pomohli a prevzali to za vás. Šetrite svoj čas a zvýšte si tržby.

Prenájom reklamných priestorov

Okrem reklamných plôch pre billboardy, citylighty a LED obrazovky vám ponúkame množstvo iných a cielených miest pre vašu reklamu. Vyberte si napríklad z  plôch v obchodných centrách, detských areáloch, verejných športoviskách. Pokojne to môžu byť aj divadelné predstavenia, boxerské zápasy a mnoho ďalšieho.